Smaržas ietekme uz Tavu pašsajūtu

Patīkama smarža palīdz vairot pozitīvās emocijas. Vai ne? Savu pašsajūtu Tu vari ievirzīt vēlamajās sliedēs kā palīgu izmantojot ēteriskās eļļas. Tās iedarbojas jebkurā no pielietošanas veidiem – caur ožu ar pāris pilieniem aromlampā, caur ādu smaržīgas vannas vai masāžas laikā, kā arī dedzinot ar ēterisko eļļu aromatizētu sveci. Ēteriskās eļļas iedarbojas ļoti smalki, nemanāmi un patīkami. 


Dzīvespriecīga noskaņojuma radīšanai
 palīdzēs muskatsalvijas, jasmīna, rozes, ilangilangagreipfrūta aromāti. Šie paši aromāti palīdzēs līdzsvarot jūtas tiem, kam parasti ir mainīgs garastāvoklis.
Kā dabisks uzmundrinošais, motivējošais un aktivizējošais līdzeklis darbosies kadiķa, kardamona, citronzāles un rozmarīna aromāti. 
Bergamots, vīraks, ģerānijas un rožkoks ir tie aromāti, kas palīdzēs depresijas un garastāvokļa maiņu gadījumā. Harmoniskam noskaņojumam.
Koncentrēšanās spējas un atmiņu uzlabot, kā arī garīgu izsīkuma un kreativitātes trūkuma gadījumā iesakām lietot bazilika, citronapiparmētras un rozmarīna ēteriskās eļļas.
Nomierinošam efektam lieto lavandas, kumelīšu, majorāna, neroli, vīraka, mirtes un ilangilang aromātus.
Pacilātam garastāvoklim, atslābināšanās efektam, stresa samazināšanai un sāpju mazināšanai var izmantot jasmīna, muskatsalvijas, ilangilang, rozes un pačūlijas aromātus.


Atceries, ka vēlamā efekta panākšanai izmanto tikai tos aromātus, kas pašam liekas patīkami. Ja aromāts nepatīk – izvēlies citu.