Mēs esam dabai draudzīga kompānija, kas paši gatavo eco produktus un aicinām to darīt arī Tev. Mūsu uzticīgie pircēji jau zina, ka pie mums mājaslapā www.darinat.lv var iegādāties visas nepieciešamās izejvielas eco sveču, ziepju un kosmētikas pagatavošanai.

Ar prieku ziņojam, ka esam tikuši pie jaunām skaistām telpām! Jau februārī mīļi gaidīsim savus pircējus uz vietu, kas radīta iedvesmojoties no dabas, kur smelties idejas brīnišķīgām dāvanām un iegādāties dabiskus produktus savam mājoklim, kā arī pavadīt vakarus mācoties praktiski eco produktu pagatavošanas knifiņus.

LARUA studija

Vārds larua latīniski nozīmē “mājas gariņš.” Arī dažviet Latvijā, kā nostāsti vēsta, par lari senie latvieši dēvējuši labo mājas dvēselīti – baskājaino gariņu ar vēju izpūsto matu ērkuli, kas mājoklī ienesis siltumu, svētību un saticību. Šis labestīgais mājas gariņš simbolizē arī uzņēmuma kopējo filozofiju.

Mūsu produkcijas pamatelementi ir dabas veltes, kas, iemiesojoties visdažādākajos veidolos, līdzīgi kā labie mājas gariņi spēj uzburt un piešķirt apkārtējai videi īpašu noskaņu. Produkti, kas ietērpti Latvijas dabā atrodamos toņos un materiālos, radīti no ekoloģiskām izejvielām, un starp tiem katrs sev varēs atrast piemērotāko – gan uzmundrinošus aromātus patīkamam un daudzsološam dienas startam, gan atslābinošas un siltas smaržas, kas aizgaiņās dienas rūpes un ieaijās omulīgā vakara mierā.

Ieprieciniet sevi un savus mīļos, padarot mājokli tikpat mājīgu un smaržu pilnu kā Latvijas daba!

Larua studija atrodas Rīgā, Antonijas ielā 9, 5.stāvs (ieeja no Antonijas ielas)!