Sveču dedzināšanas prieks!

Svecēm piemīt maģisks spēks. Tās attīra telpu no negatīvās enerģijas, rada mierīgu vai tieši pretēji – uzmundrinošu noskaņu telpā un cilvēku prātos. Galu galā tās rada arī svētku sajūtu, īpaši tuvojoties Ziemassvētkiem. 


Sveces tiek gatavotas no dažādiem materiāliem – parafīna, bišu vaska, palmu vaska, sojas vaska, rapšu vaska un dažādiem vasku maisījumiem. Sojas vasks jau iekarojis daudzu sveču mīļotāju sirdis ar savu maigo krāsu, patīkamo tekstūru un dabīgo aromātu. Sojas vasks ir pilnīgi dabīgs produkts bez kaitīgiem piemaisījumiem. Šīs sveces degs ilgāk kā parafīna izstrādājumi, kā arī radīs par 90% mazāk kvēpu. 
SIA Larua sojas vaska sveces tiek aromatizētas ar ēteriskajām eļļām, kas nodrošina papildus aromterapijas efektu un ietekmi uz Tavu garastāvokli. Piemēram, citrusa svece uzmundrinās, vairos radošās spējas un uzlabos garastāvokli. Lieliski derēs darba telpām ražīgākai darba dienai. Lavandas svece nomierinās nervu sistēmu, veicinās atslābināšanos un harmonisku noskaņojumu. Šo sveci iededzini vakarā pēc saspringtas dienas, tā palīdzēs atslābināties un nodrošinās saldāku miegu. Piparmētras sveci var iededzināt garīga noguruma situācijās, kad nepieciešama enerģija un svaigums. Mazos daudzumos piparmētras aromāts nomierina, bet lielos daudzumos tieši pretēji – uzmundrina un stimulē. Kanēlis tiek izmantots dažādiem ziemas smaržu maisījumiem, jo tam ir sildoša un omulīga iedarbība. Ja vēlies sajust īstu Ziemassvētku smaržu, tad noteikti izvēlies sojas vaska sveci ar kanēļa aromātu.
Sveču nodzēšanai nav ieteicams izmantot elpu, jo tad tiek aizpūsta arī sveces radītā pozitīvā enerģija. Labāk to darīt ar speciālo sveču dzēšanas kausiņu vai ar slapjiem pirkstiem saspiežot degli.

Patīkamu sveču dedzināšanu!


Smaržīgas sojas vaska sveces vari iegādāties Larua studijā (Antonijas ielā 9, 5.stāvs, Rīgā)