Masāžas sveces

Uzburiet mājās romantisku gaisotni ar sojas vaska masāžas svecēm! 

Kā zināms, Sojas vaska sveces lieliski atsvaidzina gaisu telpā un izdedzina tajā esošās baktērijas, taču aromatizētas ar ēteriskajām eļļām tās ne tikai piepildīs telpu ar brīnišķīgu aromātu, bet sniegs arī aromterapijas baudījumu. Taču, vai zināji, ka Sojas vaska sveces gatavošanas laikā, pievienojot pareizās sastāvdaļas, šīs sveces var izmantot arī masāžās?

Lūk, interesentiem piedāvājam recepti romantiskam vakaram.

Galvenās sastāvdaļas, kas būs nepieciešamas šo sveču pagatavošanai ir sojas vasks, kāda no bāzes eļļām, iecienītākā ēteriskā eļļa, Šī vai kāds cits sviests, sveču dakts un burciņa vai glāzīte, kurā tiks pildīts iegūtais maisījums.

Sojas vasks (konteinersvecēm) 77 gr

Šī sviests 1 tējkarote

Avokādo eļļa 2 tējkarotes

Ēteriskā eļļa pēc izvēlēs 20 pilieni (maigam aromātam)

Trauks 100ml

Darba gaita

Kad darba vieta sagatavota nepieciešams nostiprināt dakti izvēlētajā trauciņā. Ūdens peldē jāizkausē vasks un avokādo eļļa, labi samaisīt. Šī sviestam nepatīk karstums, lielā karstumā tas sametīsies kunkuļos, tieši tāpēc šī sviests jāpievieno tikai tad kad trauks, kurā karsējās vasks un eļļa, ir izcelts no ūdens un nedaudz atdzisis, lēnām, bet kārtīgi iemaisam šī sviestu izkausētajā vaskā un eļļā. Lēnām maisot ļaujam maisījumam nedaudz atdzist un sagatavojam izvēlētās ēteriskās eļļas. Iemesls, kāpēc ēteriskās eļļas pievienojam tikai pirms maisījuma liešanas trauciņā ir tāds, ka tās ir jūtīgas pret karstumu un ja vasks būs par karstu tās iztvaikos gaisā. Kad maisījums nedaudz atdzisis pievienojam ēteriskās eļļas un kārtīgi tās iemaisam. Kad maisījums kārtīgi samaisīts varam to pildīt izvēlētajā trauciņā un atstājam uz pāris stundām sacietēt. 

Lai izdodās!

P.s.Lai iegūtu vēl interesantāku/ bagātīgāku sveci, varat sajaukt divus dažādus ēterisko eļļu aromātus vai paeksperimentējiet ar dažādu sviestu pievienošanu. Svarīgi ir ievērot proporcijas: eļļas – vasks – sviesti, lai iegūtu nepieciešamo konsistenci.